Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Vyskúšajte nový Facebook Messenger od Facebooku

Nainštalujte si Facebook Messenger pre jednoduchšie chatovanie na Facebooku, bez toho, aby ste museli spúšťať prehliadač.


Facebook pred pár dňami oficiálne vydal Facebook Messenger. Pomocou neho môžete jednoduchšie chatovať so svojími priateľmi. Messenger sa bude po nainštalovaní aktualizovať automaticky a v blízkej dobe sa očakávajú aktualizácie, ktoré by mali odstrániť hlavné nedostatky. Hlavné nedostatky sú, že zatiaľ nepodporuje skupinový chat, videohovory, obmedzenia viditeľnosti a to, že ak sa chcete dať online, alebo offline, tak musíte to zmeniť v prehliadači na stránke Facebooku. Existuje veľa alternatív na Facebook chat, avšak tento je vyvíjaný priamo Facebookom, tak uvidíme čo z toho bude.

Ako na to:

Nainštalujte si Facebook Messenger. Po spustení kliknite na prihlásiť sa, otvorí sa vám prehliadač a prihláste sa na stránke Facebooku.


Pri prvom spustení ešte musíte povoliť „Keep me logged in“ a po príhlásení sa vám zobrazí upozornenie, že Facebook Messanger je online. Chat vám bude fungovať aj potom čo vypnete prehliadač, avšak nesmiete sa z Facebooku odhlásiť.


Zatiaľ tento chat nemá veľa funkcií a určite je ešte čo vylepšovať, ale snaď nepotrvá dlho a bude sa to dať používať 🙂


Download Facebook Messenger

Post Tags - , , ,