Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Vyskúšajte najrýchlejší Android emulátor a zahrajte si najnovšie aj online hry na vašom PC

Vyskúšajte najrýchlejší Android emulátor a zahrajte si najnovšie aj online Android hry na vašom PC.android_em_icon

Emulátorov Androidu na počítač už je veľa a sú oveľa viac prepracované ako tomu bolo kedysi. Jeden asi z najpodarenejších a najrýchlejších v poslednej dobe je Leapdroid. Je zadarmo a nepotrebuje žiadnu zložitú konfiguráciu. Stačí si ho stiahnuť, nainštalovať a po spustení vám nabehne obrazovka s Androidom. Môžete sa rovno prihlásiť vaším Google účtom a hrať prípadne aj online hry ako Clash of Clans, Clash Royale a podobne. Môžete si inštalovať ľubovoľné aplikácie z Google Play, alebo viete inštalovať aj stiahnuté aplikácie z počítača. Emulátor viete využívať ako ďalšie samostatné Android zariadenie. A navyše to všetko funguje rýchlo, bez problémov si zahráte aj najnovšie hry, ak teda vlastníte počítač s aspoň minimálnymi požiadavkami, čo si myslím že by nemal byť problém. Okrem toho môžete mať spustených aj viac emulátorov naraz, každý ako samostatné zariadenie a viete tak napr. hrať jednu hru na viacerých účtoch naraz.

Ako na to:

Po nainštalovaní LeapDroid stačí iba spustiť emulátor a rovno sa vám otvorí okno s Androidom, ako keby ste prvýkrát spustili váš tablet. V pravo máte lištu, kde si viete meniť niektoré nastavenia, nájdete tam napr. key mapping, kde si viete prispôsobiť ovládanie “displeja” pre hranie ľubovoľnej hry, inštalovať aplikácie z počítača a iné nastavenia.

android_em1android_em2android_vm2

Po nainštalovaní máte k dispozícii 2 emulátory (virtual machines), ale môžete si ich pridať ľubovoľný počet po spustení LeapDroid VM Manager (Virtual Box). Tam už si viete vytvoriť nové zariadenie, klonovať existujúce a podobne. Spúšťa sa to súborom virtualbox.exe v adresári LeapDroid.

android_vm3

Ak poznáte niečo lepšie, môžete sa s tým podeliť v komentároch.

LeapDroid domovská stránka

Post Tags - , , ,