Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Pridajte si užitočné funkcie do hry Clash of Clans, prípadne inej

Pridajte si do hry funkcie ako automatické vyhľadávanie súperov podľa zadaných parametrov, otestovanie útoku predtým ako zaútočíte naozaj a iné.xmod_icon

Ak hráte hru Clash of Clans, môžete si ju vylepšiť aplikáciou Xmodgames. Podobné aplikácie sú zakázané, takže môžete riskovať ban (najprv myslím 30 dní), ale skôr si myslím že vám nič také nehrozí. Nie je to žiadne pridávanie gemov zadarmo a pod. Iba vám to pridá pár funkcií. Tiež to je zakázané, ale nedá sa to tak ľahko zistiť.

Na to, aby vám aplikácia fungovala musíte mať v telefóne spravený root, ak máte Android, alebo jailbreak ak iPhone. Ako spraviť root v tomto návode nebude, na to si každý musí nájsť návod pre svoj telefón.

Xmodgames podporuje viaceré hry, iné som ale neskúšal, tak neviem ani aké funkcie ponúka. Tu je pár ďalších hier ktoré podporuje:

Clash of Clans
Summoners War
Candy Crush Saga
Boom Beach
Minecraft PE
Plants vs. Zombies
Subway Surfs
Farm Heroes Saga
Pet Rescue Saga
Ace Fishing
8 Ball Pool
The Sims FreePlay
The Simpsons:Tapped Out
Spiderman Unlimited
Angry Birds
Piano TItles/ Dont Tap The White Tile
2048
Epic Heroes
Bubble Witch Saga 2
Cheating Tom
Who Stole Me
Asphalt 8: Airborne
a iné….

Aké funkcie vám to pridá do Clash of Clans:

Automatické vyhľadávanie súperov, podľa zadaných parametrov (elixíry, zlato, trofeje). Nemusíte tak klikať next, ale samo bude hľadať súpera, pokiaľ nenájde takého, ako ste si nastavili.
Môžete si vyskúšať „sandbox“ útok, teda môžete zaútočiť na ľubovoľnú dedinu ktorú si otvoríte, bez toho aby ste stratili armádu. Hodí sa to napríklad vo war (hra sa potom vypne).

Má to pár ďalších funkcií, ako napríklad vo war keď si pozriete súperove mesto, vidíte aj všetky pasce (aj keď v novej verzii pre Lollipop mi to momentálne nefunguje), keep active, že hra ostane aktívna aj keď nebudete robiť nič. Verzia pre Android 5 vyšla iba pred pár dňami. Bola tiež pridaná možnosť nastaviť časový interval pri vyhľadávaní súpera, aby sa predišlo tomu, že zistia že za vás kliká automat.

Ako na to:

Stačí si nainštalovať Xmod aplikáciu. Na markete ju nestiahnete, tak len priamo zo stránky. Hru musíte spúšťať tak, že si najprv otvoríte Xmod a tam kliknete pri vybranej hre launch.

xmod_2 xmod_1
To že vám Xmod funguje zistíte tak, že sa vám pri spustení hry zobrazí krížik, na ktorý kliknete a zobrazí sa vám okno s funkciami. Tam si potom môžete zaškrtnúť funkcie ktoré chcete. Napríklad ak chcete vyhľadávať automaticky súpera, zadajte si koľko chcete minimálne zlata, elixíru, prípadne iné a zaškrtnite Search Switch. Teraz dajte normálne útok a po prvom kliknutí na next, sa bude ďalej prepínať automaticky. Sandbox Attack zaškrtnite iba ak chcete vyskúšať na niekoho útok. Po zaškrtnutí si dajte zobraziť nejakú dedinu a hneď môžete útočiť. Hra sa potom vypne, po zapnutí vám armáda ostáva (samozrejme takto nezískavate žiadne suroviny.)

xmod_4 xmod_3

Ako to funguje si môžete pozrieť aj na videu:

 

Homepage, Android, iPhone

Post Tags - ,