Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Google+ nová sociálna sieť od Googlu, chcete pozvánku?

Chcete si už teraz vyskúšať Google+? Čítajte ďalej.

Asi ste už počuli o novej sociálnej sieti od Googlu, s názvom Google+. Google mal v minulosti už pokusy vytvoriť sociálnu sieť, ale stále neúspešne. O tomto projekte si myslím že to už bude trošku o inom a že sa to uchytí. Keď Google do toho postupne spája svoje služby, tak si myslím že vznikne dosť silná konkurencia aj pre Facebook. Mne osobne sa na tom páčia tie “kruhy”, čiže to čo zdieľate s priateľmi nemusia vidieť známi, alebo kolegovia z práce a podobne.Viac o Google+ napríklad tu.

Služba beží zatiaľ ako beta verzia a prihlásiť sa tam dá len na “pozvánku”. Stačí ak si vás niekto pridá do nejakého kruhu a napíše nejaký príspevok. Príde vám email, ktorý by mal obsahovať toto.

Stačí kliknúť na ďalšie informácie o službe a buď vás prihlási do Google+, alebo vám napíše že služba je momentálne len na pozvánky, alebo niečo podobné. Ak vás neprihlási, stačí vyskúšať neskôr. Mne to tiež nešlo na prvý pokus, ale párkrát som to vyskúšal a som tam.

Ak chcete pozvánku, napíšte komentár s gmailom. Pozvánky pošlem Facebook fanúšikom, alebo pravidelným čitateľom. A keď už budete na Google+, tak môžte dať aj +1 🙂

Post Tags - ,