Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Dobíjanie EASY karty “zadarmo” – update 1.4.08

Ak chcete vedieť viac, čítajte dalej.

Od dnes funguje volanie zo stránky voixio.com. Zatiaľ som to veľmi neskúšal, tak neviem aké sú obmedzenia, ale volanie funguje. Z jednej ip môžete uskutočniť asi 2 hovory denne, potom stačí vymazať cookies a zmeniť ip, takže to môžte vyskúšať. Dĺžku hovoru a iné obmedzenia zatiaľ neviem, otestujem to keď budem mať viac času, niekedy koncom tyždňa.

Po dlhšom čase tu je zase niečo, cez čo sa dá dobíjať kredit. T-Com a Zoznam.sk ponúkajú pre každého registrovaného užívateľa 10 hovorov zadarmo, dlžka jedného volania je 3 minúty. Takže stačí sa zaregistrovať na zoznam.sk, prihlásiť, otvoriť túto stránku a môžete volať. Na jedno telefonné číslo sa dá volať maximálne 10x za 48 hodín. Samozrejme musíte mať aktivovanú službu easy bonus, aktivácia služby je 29sk na 90dní. Za každú minútu hovoru z inej siete dostanete od T-mobilu 1 Sk. Takže za 48 hodín to je 30sk kreditu zadarmo. Nieje to veľa, ale vždy lepšie ako nič ;-). A ešte doplním že volať sa dá len cez Internet Explorer.
Update 6.1. :

Takže už to zase funguje bez problémov. Na jedno číslo som sa dovolal 13krát (cca 40sk), potom o 48hodín zase 13krát (samozrejme treba 2 registrácie – na jednu 10 hovorov).

Update 25.1. :

Ak počas hovoru vypnete internet, tak hovor trvá 13 minút, takže za 4 hovory a máte 50 sk a môžete dobíjať každý deň, lebo limit je 10 hovorov za 48 hodín. Fungovalo to tak už skôr, potom to neišlo, len 3 minúty, ale teraz to už dlhšiu dobu funguje 😉

Zdieľať na:

Translate »
Inline

Sledujte nás na FB a budete pravidelne informovaní o nových zaujímavých článkoch

Inline

Sledujte nás na FB a budete pravidelne informovaní o nových zaujímavých článkoch