Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako zistiť z Facebook účtu s kým ste najviac v kontakte

Zistite jednoducho z prihláseného Facebookového účtu, s kým ste v poslednej dobe najviac v kontakte. 


Na internete dlhú dobu koluje návod, ako zistiť kto si pozrel váš Facebook profil. Veľa sa o tom diskutovalo na rôznych stránkach, niekde tvrdia že to funguje, inde že nie, alebo že to je zoznam ľudí v chate a podobne. Pravda je však taká (podľa mňa a z rôznych diskusií aj z toho čo som vyskúšal), že z časti to pravda je, ale nie je to iba o tom, kto videl váš profil, ale s kým prichádzate najviac do kontaktu. Čiže osoba s ktorou často komunikujete, komentujete alebo lajkujete príspevky, bude na prvých miestach. Do úvahy sa berie všetko, chat, komentáre, lajky, zobrazenie profilu a podobne. Viete tak zistiť z prihláseného facebookového účtu, s kým je tento účet najviac v kontakte. Neviem presne ako to počíta, akú dlhú dobu to berie do úvahy, ale zobrazuje to medzi prvými aj takých ľudí, s ktorými som začal komunikovať len nedávno. Každopádne, zobrazuje to na prvých miestach ľudí, s ktorými komunikujem najviac.

 

Ako na to:

Otvorte si v prehliadači váš Facebook profil a otvorte zdrojový kód stránky (CTRL + U). V ňom dajte vyhľadávať tento text:

 InitialChatfriendsList

Čísla za tým, sú ID profilov zoradené podľa interakcie medzi vami a danou osobou. ID ktoré si chcete pozrieť si skopírujte (bez toho čísla -0, -2…) a zadajte do prehliadača za adresu, facebook.com/,

Napr.

 www.facebook.com/12345678910

Rovno vás presmeruje na meno a profil účtu s týmto ID. Ak by niekto chcel zistiť z mena užívateľa ID, tak buď to viete tiež vyčítať v zdrojovom kóde, alebo vám pomôže táto stránka, kde stačí zadať odkaz na profil užívateľa, ktorého ID chcete zistiť. Samozrejme nemá veľký zmysel zisťovať to na svojom profile, keďže asi viete s kým komunikujete, ale niekomu sa to možno zíde 😎 . Ak vám to funguje, prípadne máte iný postup, alebo názor na to ako to funguje, môžete sa s ním podeliť v komentároch.

Post Tags -