Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako uložiť zaujímavé príspevky na Facebooku pre neskoršie čítanie, v prehliadači Chrome

Ako si uložiť príspevky na Facebooku do obľúbených, aby ste si ich mohli jednoducho pozrieť neskôr.fb_favorite_icon

Možno sa aj vám stáva, že sa chcete vrátiť k nejakému príspevku na Facebooku, či už kvôli komentárom, alebo len pre neskoršie prečítanie, ale neviete si už spomenúť, kde ste hľadaný príspevok videli. Tento problém môžete jednoducho vyriešiť šikovným rozšírením Facebook Favorite, pre prehliadač Chrome. Nemusíte si tak už pamätať kde ste príspevok videli, stačí ak kliknete na tlačidlo pod príspevkom. Príspevok sa vám uloží a môžete sa tak jednoducho kedykoľvek k nemu vrátiť.

Ako na to: 

Po nainštalovaní rozšírenia Facebook Favorite a obnovení Facebookovej stránky, sa vám automaticky zobrazí ďalšie tlačidlo pod príspevkom, „Favorite“. Taktiež vám pribudne ikonka rozšírenia na hlavnom paneli v Chrome. Ak sa chcete k niektorému príspevku na Facebooku vrátiť neskôr, stačí kliknúť na tlačidlo „Favorite“ pod vybraním príspevkom.

fb_favorite1

K uloženým príspevkom sa potom môžete kedykoľvek vrátiť kliknutím na ikonku rozšírenia na hlavnom paneli. Príspevky si môžete zobraziť ako zoznam, alebo tak ako sa vám zobrazujú na Facebooku, po kliknutí na „Full Feeds“. Pri každom uloženom príspevku máte krížik, ktorým môžete príspevok kedykoľvek zmazať, alebo kliknutím na „clear cahce“ sa vymažú všetky uložené príspevky naraz. Rozšírenie nepoužíva žiadnu službu tretej strany, všetko sa ukladá len vo vašom počítači.

fb_favorite3

 

fb_favorite2

Aj keď Facebook už ponúka podobnú funkciu, niekomu možno bude vyhovovať viac takéto riešenie 🙂

Facebook Favorite pre Chrome

Post Tags - ,