Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako stiahnuť stránku do mobilu pre offline prezeranie aj bez internetu

Stiahnite si webovú stránku do mobilu a môžete ju prezerať aj v offline režime, bez internetu.offline_browsing1

Ak nemáte v mobile nonstop prístup na internet a radi by ste si vo voľnej chvíli poprezerali nejaké stránky, vyskúšajte aplikáciu Offline Browser, ktorá vám stiahne aj celú stránku do vášho mobilu a môžete si ju kedykoľvek prezerať. Aplikácia je veľmi jednoduchá, môžete si nastaviť počet stránok ktoré má stiahnuť, do akej hĺbky má sťahovať podstránky, či chcete stiahnuť aj prílohy a podobne. Stránky si môžete tiež jednoducho aktualizovať, ak máte prístup na internet.

Ako na to:

Nainštalujte si v mobile aplikáciu Offline Browser. Po spustení kliknite na ikonku + a napíšte adresu stránky, ktorú chcete stiahnuť a názov pod akým ju chcete uložiť. V ďalších nastaveniach môžete zmeniť koľko stránok sa má stiahnuť, či iba hlavnú stránku, vtedy nastavte 0, alebo aj podstránky, do akej hĺbky a podobne. Ak chcete napr. hlavnú stránku aj s hlavnými článkami, môžete nechať nastavenia ako sú prednastavené. Potom len stačí kliknúť na Download a chvíľu počkať. Záleží od nastavení, no sťahovanie netrvá dlho. Potom si jednoducho v hlavnom menu vyberte stránku ktorú chcete prezerať a nemusíte mať k tomu internetové pripojenie.

offline_browsing3offline_browsing4offline_browsing offline_browsing2

Vo free verzii si môžete stiahnuť 5000 odkazov pre jednu stránku, do hĺbky štyroch podstránok, čo si myslím že celkom postačuje.

Aplikácia má aj PRO verziu, v tej si môžete stiahnuť až 10 000 odkazov, neobsahuje reklamy a má navyše pár ďalších nastavení.

Offline Browser pre Android