Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako sťahovať videa z megavideo.com

Ak sledujete filmy/seriály cez internet tak ste sa už možno stretli s videami uloženými na tomto serveri. Tu máte krátky návod ako odtiaľ videa sťahovať. Dplnené: ešte jednoduchšie sťahovanie aj z rôznych iných serverov.

Update 1.3.2011 :
Ešte lepší spôšob ako sťahovať z megavidea je pomocou návodu: Ako čo najjednoduchšie sťahovať videa z TV archívov STV, JOJ a iných a zo serverov ako Megavideo, Youtube, Facebook, Rapidshare a pod.


Update 8.5.09 :

Oveľa jednoduchší spôsob je sťahovať cez program Movier. Program sťahuje zo stránok ako Youtube, Google Video, Metacafe, MySpace, DailyMotion, Yahoo Video, Megavideo… Môžete si nastaviť aby vám program video po stiahnutí prekonvertoval do vybraného formátu (avi, flv, 3gp…). Taktiež program dokáže obnoviť video uložené v cache prehliadača (Firefox, IE, Opera, Chrome), stačí kliknúť na Browsers cache.

Download, homepage

Starší, taktiež funkčný návod:

– nainštalujte si vo firefoxe  rozšírenie Live HTTP Headers

– otvorte stránku s videom, napr. dobrá stránka je www.itelka.com

– predtým ako kliknete na play, vo firefoxe otvorte nástroje/live http headers

– teraz spustíte prehrávanie. Ked kliknete na play, hodí vás to na stránku s reklamou, tak ju hneď zavrite.

– teraz len stačí v okne live http headers nájsť riadok v ktorom je: Content-Type: video/flv a skopírujte prvý link ktorý je nad týmto riadkom. Ten stačí dať sťahovat v nejakom download manažeri. Keby vám to sťahovalo súbor index.htm, tak ho stačí premenovať na niečo.flv.

Alebo to funguje aj cez download helper.

Post Tags - ,