Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako sledovať Netflix zadarmo

Sledujte premium obsah na Netflixe úplne zadarmo, bez registrácie.

Sledovať Netflix môžete pomocou aplikácie Watched, tú si môžete stiahnuť pre Android, iOS a Windows zariadenia.

Ako na to:
Nainštalujte si aplikáciu Watched zo stránky watched.com. Pre iOS ju nájdete aj v App Store, pre Android a Windows si ju musíte stiahnuť zo stránky. Update: Aplikáciu už nájdete aj Google Play store, WATCHED – Multimedia Browser. Po spustení aplikácie stačí kliknúť na tlačítko + pre pridanie zdroja a zadajte adresu huhu.to. Kliknite na Continue a zobrazí sa vám celý obsah z Netflixu.

watched
watched


Po vybraní nejakého seriálu máte na výber možnosť sledovať stream z rôznych zdrojov. Stačí kliknúť na nejaký server a sledovať. Ak nejaký server nefunguje, skúste iný.

watched netflix free
watched netflix free

Aplikácia taktiež ponúka možnosť zobraziť titulky vo vybranom jazyku. Titulky sú dostupné z rôznych online zdrojov, v prípade že by nesedeli, môžete si vybrať inú verziu, ak teda sú dostupné pre viaceré verzie. (Titulky si môžete stiahnuť aj priamo z Netflixu)

watched netflix free

Nevýhodou môže byť, že pri niektorých seriáloch je menej dostupných serverov, prípadne môžete mať problém nájsť titulky, alebo že tu nenájdete CZ dabing. Inak ale aplikácia fungovala prekvapujúco dobre. To, do akej miery to je “legálne” nech posúdi každý sám, kto nechce nech to neskúša. Netflix zas nie je až taký drahý a tiež je možné zdieľať účet s viacerými naraz. Ak ale nechcete platiť, môžete vyskúšať aj tento spôsob a sledovať Netflix zadarmo. Taktiež je otázne dokedy to bude fungovať, ale nejakú dobu to už funguje.

Post Tags - , ,