Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako sledovať dátumy vydania epizód obľúbených seriálov

Majte prehľad o čase vydania nových epizód vašich obľúbených seriálov.

Pomocou stránky episodecalendar.com si môžete jednoducho vytvoriť priehľadný kalendár obľúbených seriálov a mať tak prehľad o nových epizódach. Podobný návod ako mať prehľad o obľúbených seriáloch tu už bol, ale tie widgety nefungovali až tak spoľahlivo, preto som hľadal alternatívu a nakoniec som si vybral Episodecalnedar. Jednoducho si vytvoríte zoznam seriálov a po prihlásení na stránke sa vám zobrazí kalendár so seriálmi a dátumami vydania nových častí. Taktiež existuje aj aplikácia pre iPhone a Android.

 

Ako na to:

Musíte sa zaregistrovať na stránke episodecalendar.com. Po prihlásení do vyhľadávania napíšte názov obľúbeného seriálu a po nájdení seriálu kliknite na Add.

Takto si pridajte vaše obľúbené seriály a po kliknutí na Calendar sa vám zobrazí prehľadný kalendár aj s vyznačenými najbližšími epizódami seriálov.

Zoznam vašich seriálov si môžete upravovať po kliknutí na My shows. Tam sa vám zobrazí tiež dátum poslednej a nasledujúcej epizódy a môžete si označovať, ktoré epizódy ste videli a ktoré nie.

Domovská stránka:
Episodescalendar.com

Post Tags - , ,