Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako používať v mobile viac účtov pre ľubovoľnú aplikáciu ako Facebook, Viber, online hry a podobne

Ako byť v mobile prihlásený v dvoch účtoch súčasne, či už v aplikácií Facebook, Viber a iných sociálnych sieťach, alebo ľubovoľnej online hre ako Clash of Clans a podobne.


Pomocou aplikácie Parallel Spac pre Android si môžete vytvoriť kópiu ktorejkoľvek nainštalovanej aplikácie a prihlásiť sa pod iným účtom. Aplikácia si vytvorí kópie zvolených aplikácií, ktoré môžete používať nezávisle na tých, ktoré máte nainštalované. Môžete tak byť prihlásený v dvoch účtoch pre jednu aplikáciu súčasne. Aplikácie sa dajú spúšťať buď z menu aplikácie, alebo si ikonky aplikácií môžete pridať na plochu a nemusíte tak aplikáciu Parallel Space vôbec otvárať. Ďalej aplikácia ponúka možnosť nainštalovať si rôzne témy pre naklonované aplikácie. Parallel Space aplikáciu si viete zamknúť, takže pred spustením ktorejkoľvek jej aplikácie musíte zadať vzor pre odomknutie. Ponúka tiež možnosť inštalovať aplikácie inkognito, čiže môžete si z telefónu skryť vybrané aplikácie a mať k nim prístup iba cez túto aplikáciu.

 

Ako na to:

Po spustení aplikácie Parallel Space si vyberte ktoré aplikácie chcete naklonovať. Aplikácia vytvorí ich kópie (aplikácie budú prázdne, ako keby ste ich prvýkrát nainštalovali), ktoré potom môžete klasicky spúšťať, buď cez aplikáciu, alebo si vytvoríte ikonku na plochu, tak, že podržíte prst na vybranej aplikácii a ikonku presuniete na Create shortcut. Ikonky majú iné pozadia a rámček, takže ich budete vedieť rozoznať na svojej ploche.

 

Pri pridávaní aplikácií máte možnosť aj inkognito režim, keď nejakú aplikáciu chcete mať v telefóne skrytú. Stačí si ju nainštalovať klasicky do telefónu, vytvoriť kópiu v Parallel Space a odinštalovať z telefónu.

V nastaveniach si môžete nastaviť vzor na zamknutie aplikácie po uzamknutí obrazovky telefónu. Ak si ho nastavíte, po spustení aplikácie Parallel Space, alebo ktorejkoľvek aplikácie ktorú máte nainštalovanú v tejto aplikácií cez ikonku, vás najprv vyzve na zadanie vzoru pre odomknutie.

Notifikácie z aplikácií vám chodia klasicky, čiže napr. ak sa prihlásite do Messengeru s ďalším účtom, notifikácie na správy vám budú chodiť rovnako z obidvoch účtov. Parallel Space vytvára kópie aplikácií, takže vám aj zaberajú raz toľko miesta, ale ak chcete využívať viac účtov pre nejakú aplikáciu, je to super pomôcka.

Download Parallel Space

Post Tags - , , ,