Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako posunúť upozornenie na notifikáciu v mobile na neskôr

Jednoduchý spôsob ako nastaviť  upozornenie na notifikáciu v Android telefóne na neskôr.boomerang_icon

Možno sa vám občas stáva, že niektoré notifikácie vymažete, keď práve nemáte čas na ne reagovať a potom na nich zabudnete. Existuje na to riešenie, pomocou aplikácie Boomerang Notifications si viete jednoducho posunúť ktorúkoľvek notifikáciu na neskôr.

Ako na to:

Nainštalujte si aplikáciu Boomerang Notifications z Google Play.

Po spustení sa vám zobrazí krátky návod ako aplikáciu používať. Dôležité je, aby ste na obrazovke kde máte aktivovať aplikáciu povolili aplikácií práva na čítanie notifikácií.

boomerang boomerang(3)

 

V aplikácií máte možnosť nastaviť upozornenie len na vybrané aplikácie, alebo na všetky. Notifikácie si môžete dať iba uložiť a pozrieť si ich neskôr, prípadne meniť a mazať nastavené upozornenia.

boomerang(4)boomerang(5)

Ak vám príde notifikácia od nejakej aplikácie, ktorú ste povolili a tú vymažete posunutím do strany, zobrazí sa vám možnosť uložiť notifikáciu, alebo uložiť s upozornením. Ak vyberiete možnosť uložiť s upozornením, tak si len nastavte kedy chcete dostať znova upozornenie na notifikáciu.

boomerang1boomerang(2)

Ak niekto nechce povoliť prístup inej aplikácií k notifikáciám, možno pomôže aj funkcia zobraziť  si históriu notifikácií aj bez inštalovania nejakej aplikácie.

Boomerang Notifications

Post Tags - , ,