Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako nahrávať hovory / videohovory v Skype, neobmedzene a zadarmo

Ako automaticky nahrávať hovory v Skype, neobmedzene a zadarmo.

Už dávnejšie som písal o jednom programe, ktorý dokáže nahrávať Skype rozhovory, avšak free verzia nahráva iba prvých 5 minút. Nedávno som natrafil na rozšírenie Messenger Plus! pre Skype, ktoré vám umožní nahrávať aj videohovory a to zadarmo, v neobmedzenej dĺžke. Po nainštalovaní sa spúšťa so spustením Skypu, takže nemusíte spúšťať ďalší program len na nahrávanie. Je to iba rozšírenie, pôvodne určené hlavne pre Windows MSN, ale vyšla aj verzia pre Skype. Po nainštalovaní rozšírenia vám pribudnú 3 nové funkcie. Animácie, tie sa zobrazia iba užívateľom ktorý majú tiež nainštalované toto rozšírenie, Call recordings, nahrávanie hovorov a Chat Log Viewer, na jednoduchšie prezeranie histórie chatu.


Ako na to:

Stiahnite si Messenger Plus! pre Skype a spustite inštaláciu. Pri inštalovaní môžete odškrtnúť nainštalovať Smartbar a aj ďalšie dve možnosti a až tak potvrďte inštaláciu.


Na konci vám vyskočí okno v Skype, či chcete povoliť prístup pre Messenger plus, tak dajte povoliť prístup. Hneď sa vám na boku objaví nová lišta s novými funkciami.


Kliknutím na poslednú ikonku, options, si môžete nastaviť v záložke recordings kvalitu nahrávania. Na výber sú tri možnosti, low, medium a high. Ďalej môžete zaškrtnúť možnosti, či chcete, aby sa nahrávanie spustilo automaticky, alebo sa vás pri hovore najprv spýtalo, či chcete povoliť nahrávanie, kam sa má video ukladať a podobne. V ďalších nastaveniach ešte môžete nastaviť či sa má toolbar spúšťať automaticky, či má upozorňovať na aktualizácie, kam sa má ukladať história chatu a iné.


Pri hovore vám vyskočí okno či chcete nahrávať hovor (ak nemáte zaškrtnuté automatické nahrávanie) a po potvrdení spustíte nahrávanie. Okno sa vám ukáže aj keď voláte normálne, nie len pri videohovore, ale tiež vám to bude nahrávať ako video.

Download Messenger Plus! pre Skype

Post Tags - , ,