Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako na hotfile.com

  • ako  „zarábať“ uploadovaním na hotfile
  • ako reuploadovať z rapidshare, aj bez premium účtu
  • ako reuploadovať napr. z youtube
  • + niečo málo o storage.to

Už ste možno počuli o serveri hotfile, keďže v poslednej dobe sa dosť rozšíril, tak som sa rozhodol že ho vyskúšam aj ja. Hotfile je podobný server ako rapidshare. Takých čo platia za sťahovanie v poslednej dobe pribudlo viac, ale jeden z najrozšírenejších je asi hotfile. Platí vám za každé stiahnutie vami uploadnutého súboru. Každý má na tento server iný názor, napr. že by sa nemalo zarábať uploadovaním warezu, alebo že hotfile platí len od začiatku, kým sa nerozšíri, potom platiť prestane, prípadne bude platiť menej. To všetko je možno pravda, ale zatiaľ vypláca a tým láka stále viac ľudí.

Od 24. 6. 09 platí nový spôsob vyplácania (doteraz bolo za 1000 stiahnutí 5-50Mb súboru $5, 50-100Mb súboru $7, 100-400Mb $10).  Teraz platí takto:

5-50Mb 50-100Mb 100-400Mb
Copper $2 $3 $4
Bronze $3 $5 $7
Silver $5 $7 $10
Gold $6 $9 $12
Platinum $7 $10 $15

Typ účtu závisí od pomeru užívateľov, ktorí si kúpia premium účet cez niektorý váš download link. Tiež aj od toho, koľko súborov máte uploadnutých, koľko downloadov… Ale myslím že týmto krokom prišli o dosť uploaderov. Aj keď pre niektorých uploaderov to môže byť plus, ale väčšinu tých menších týmto krokom skôr odradili.

Remote upload:
Hotfile ponúka aj službu remote upload, kde stačí vložiť link na nejaký súbor a automaticky vám ho uploadne na váš účet. Donedávna fungoval reupload z rapidshare, pre tých ktorý mali premium účet. Stačilo zadať link v tvare http://username:password@rapidshare.com/files/……. lenže už to nefunguje (vraj by to malo onedlho zas fungovať). Ale stále sa dá reuploadovať buď z iných serverov, alebo aj z rapidshare, len nie priamo.

Ako reuploadovať z rapidshare bez premium účtu

Reuploadovať sa dá cez premium generátory. Nájdite si nejaký funkčný premium generátor, tam vložte rapidshare odkaz (niektoré generátory podporujú aj iné servery) a dajte vygenerovať odkaz.

Vygenerovaný odkaz vložte do remote uploadu na stránke hotfile a je to.


Tento spôsob je 100% funkčný, reuploadol som takto už niekoľko GB.

Tu sú dva moje najobľúbenejšie premium generátory:

shot.rewaz.co.cc
wallpapertrade.com

Ako reuploadovať z rapidshare s premium účtom

Linky na rapidshare najprv vložte na túto stránku a zadajte meno heslo. Nemusíte zadávať vaše prihlasovacie údaje k premium účtu ak sa bojíte že oňho prídete, len tam napíšte čokoľvek a potom to vo vygenerovaných linkoch zmeňte na vaše prihlasovacie údaje. Potvrďte a stránka vám vygeneruje priame linky na download (kľudne sa to dá aj ručne, ale takto to je rýchlejšie).

Teraz si otvorte stránku hamstershare.com, kliknite na remote upload, vložte linky, zadajte váš email (tam sa odošle odkaz na stiahnutie súborov) a potvrďte.

Ukáže sa vám link na stránku s odkazmi, tak chvíľu počkajte a kliknite na odkaz. Ak ešte nie sú uploadnuté všetky súbory tak stránku po chvíli obnovte.


Potom kliknite na download link niektorého súboru, zobrazte zdrojový kód otvorenej stránky a dajte vyhľadať window.document.location. Vedľa toho máte link na download.

Alebo nemusíte dávať zobraziť zdrojový kód, len dajte súbor sťahovať a skopírujte zdrojovú url adresu.

Tento odkaz potom vložte do remote uploadu na hotfile a je to.

Rýchlosť nie je nič moc, ale môžete tak reuploadovať aj viac súborov naraz.

Ako reuploadovať z YouTube:

– najprv si ale nainštalujte rozšírenie pre Firefox – Download Helper, ktoré slúži na sťahovanie zo stránok ako YouTube,
– teraz si spustíte video ktoré chcete reuploadnuť,
– cez Download Helper skopírujte link na stiahnutie (ten s názvom video.flv)


– tento link vložte na stránke hotfile do okna remote upload a bez problémov vám ho reuploadne

Podobne môžete reuploadovať aj z iných stránok, stačí si vygenerovať link na stiahnutie.

Ak ešte nie ste zaregistrovaný na hotfile, môžete sa zaregistrovať cez tento link, ako môj referal. Za referala dostávate bonus 20% z toho čo zarobí.

Je len na vás či sa tam zaregistrujete. Tento návod na reupload môžete na iných serveroch.

Týmto vás nenabádam šíriť žiadny warez!!

Storage.to

Stále pribúdajú nejaké nové servery, najzaujímavejším momentálne je asi storage.to. Vypláca na paypal, do troch dní, ak máte aspoň 10$.  A hlavne má rýchly download aj uplaod, aj pre free užívateľov. Platí následovne:

Uploadnutý súbor musí mať aspoň 90MB, aby vám ho započítavalo. Tiež ponúka aj remote upload (momentálne nefunguje, ale to len asi dočasne).  Ale zo storage môžete reuploadovať na iné servery, napr. aj na hotfile, kde do remote stačí dať download link. Ak by ste sa chceli zaregistrovať, tak budem rád ak cez tento link. Za referalov dostávate 10%.

Zdieľať na:

Translate »
Inline

Sledujte nás na FB a budete pravidelne informovaní o nových zaujímavých článkoch

Inline

Sledujte nás na FB a budete pravidelne informovaní o nových zaujímavých článkoch