Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako byť prihlásený do viacerých účtov jednej stránky súčasne

Prihláste sa do viacerých účtov naraz, v prehliadači Chrome, alebo Firefoxe.multiacc icon

Ak máte viac účtov, či už je to Google, Facebook, Centrum, Azet, alebo hocičo iné, môže sa vám zísť rozšírenie Multilogin pre Chrome, alebo podobné rozšírenie Multifox, pre Firefox. S týmito rozšíreniami môžete byť prihlásený vo viacerých účtoch naraz . Prihlásenie do viacerých účtov sa dá riešiť aj tak, že použijete iný prehliadač, tam však napríklad nemáte svoje rozšírenia, musíte mať otvorených viac okien a podobne. Prípadne sa dá použiť inkognito režim, tam vám zas neukladá históriu. Jednoduchým riešením je použitie týchto rozšírení a môžete tak byť prihlásený v jednom prehliadači, v jednom okne a do ľubovoľného počtu účtov.

 

Ako na to:

V prehliadači Chrome si nainštalujte rozšírenie Multilogin. Po nainštalovaní sa vám zobrazí ikonka New Identity. Ak sa chcete prihlásiť do nového účtu, namiesto aby ste klikli na ikonku novej záložky, kliknite na túto ikonku. Otvorí sa vám nová záložka a môžete sa prihlásiť znova na ľubovoľnej stránke. Táto záložka sa otvára akokeby v novom profile, takže sa nezdieľajú cookies a tak sa môžete znova prihlásiť. Všetky záložky s rovnakým číslom zdieľajú spoločné cookies.

multiacc2

Rozšírenie pre Firefox funguje podobne, taktiež po nainštalovaní stačí kliknúť na pridanú ikonku. Cez Multifox môžete navyše aj vytvárať nové profily, mazať existujúce profily a podobne.

multiacc1

 

Download Multilogin pre Chrome
Download Multifox pre Firefox

Post Tags - , ,