Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Vytvorte a zdieľajte YouTube playlist jednoducho, bez nutnosti niečo inštalovať, alebo sa registrovať

Jednoduchý a rýchly spôsob ako si vytvoriť YouTube playlist, ktorý si môžete jednoducho upravovať a zdieľať s priateľmi.

Ak radi počúvate hudbu priamo z internetu a nechce sa vám zakaždým hľadať, alebo spúšťať videá po jednom, môžete si vytvoriť playlist jednoducho pomocou stránky SongSprite.com. Vytvorený playlist môžete zdieľať a upravovať podľa potrieb. Vytvárať playlisty sa dajú aj priamo na Youtube, ale musíte byť stále prihlásený. Mne sa momentálne viac zapáčila táto služba.

 

Ako na to:
Stačí si otvoriť stránku a hneď môžete pridávať odkazy na YouTube videa. Poradie skladieb môžete meniť, stačí jednoducho chytiť skladbu myškou a presunúť na iné miesto.

 

Dole máte odkaz na váš playlist, ktorý si môžete uložiť, alebo s niekým zdieľať. Zdieľať na Facebooku, Tweeteri a podobne, môžete aj kliknutí na Share.

Ak s niekým zdieľate playlist, každý môže upravovať poradie piesni, pridávať a mazať skladby. Ak si chcete uchovať váš playlist, na to môžete využiť tlačitko Duplicate playlist. Vytvorí sa vám ten istý playlist, ale zmení sa vám odkaz.

Jeden návod na YouTube playlist som už písal, ale bolo to cez Firefox rozšírenie. Toto sa mi zdá jednoduchšie a dá sa zdieľať. Ale kto chce môže pozrieť aj tento návod.

SongSprite

Post Tags - ,