Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Sťahovanie z rapidshare plnou rýchlosťou aj pre FREE užívateľov

Sťahujte plnou rýchlosťou z rapidshare bez premium účtu. Update 1.2.2010

Takže ako som už písal, sťahovať cez free plnou rýchlosťou sa dá cez premium generátory. Momentálne je ale dosť problém nájsť nejaký generátor ktorý nemá vyčerpaný limit. Ale niektoré generátory vyžadujú aby ste najprv splnili nejakú úlohu, niekam sa zaregistrovali… prípadne napíše niečo také že momentálne nepodporuje vašu krajinu. To sa dá jednoducho obísť skriptom v Greasemonkey. Dobré na tých generátoroch je to, že limit sa tam tak skoro nevyčerpá, takže môžete sťahovať. Samozrejme neviem ako dlho to bude fungovať, ale zatiaľ to ide dobre.

Ako na to:

Najprv si nainštalujte do Firefoxu rozšírenie Greasemonkey,

potom nainštalujte tento skript. Stačí otvoriť stránku so skriptom a kliknúť na install.

Teraz otvorte niektorý z týchto troch generátorov:

technoheaven.com
rapidit.info
rslinkgens.info

Zobrazí sa vám iba stránka kde zadajte odkaz ktorý chcete stiahnuť, kliknite na start, chvíľu počkajte a môžete sťahovať. Ak by vám to išlo pomaly, skúste druhý generátor. Mne to zatiaľ funguje bez problémov, plnou rýchlosťou.

Update 3.6.2009

Pridávam ďalšie dve funkčné stránky na sťahovanie z rapidshare. Jedna je obmedzená na 5 súborov denne (max. 180mb súbor), druhá 15 súborov denne (max. 220mb súbor). Samozrejme že sťahovanie funguje kým sa nevyčerpajú účty, ale na ďalší deň by to malo fungovať zas, takže ak to momentálne nepôjde, tak nepíšte že to nefunguje. Teraz som to skúšal a ide to bez problémov. Stačí vložiť link, kliknúť na generate link, chvíľu počkať a ukáže sa vám link na stiahnutie.

www.fastnfree4u.com

www.nbe-media.net/rapidshot

Update: zopár ďalších rapidshare generátorov

Na sťahovanie cez FREE  môžete použiť niektorý z auto downloaderov, kam stačí zadať linky a sťahovať.

jDownloader, alebo ďalšie programy na sťahovanie.

Post Tags -