Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Pozrite si ľubovoľnú trasu cez Street View ako video

Pozrite si vybranú trasu v Google maps cez Street View ako video.streetvideo icon

 

Street View je výborná pomôcka, ak si potrebujete dopredu pozrieť nejakú trasu, alebo nájsť nejaké miesto, alebo iba tak sa “prechádzať” po uliciach. Ak sa vám nechce stále klikať, aby vás to posúvalo ďalej, vyskúšajte Street View player. Ten vám prehrá celú vami zvolenú trasu ako video.

Ako na to:

Stačí si otvoriť stránku brianfolts.com a zadať body trasy. Po kliknutí na advanced si môžete nastaviť počet snímkov za sekundu, režim cesty, nahrať súradnice a podobne. Potom len stačí kliknúť na play a vybraná trasa sa vám prehrá.

streetvideo1

Trasu môžete zrýchľovať a spomaľovať pomocou tlačidiel, zdieľať, alebo si stiahnuť do počítača ako GIF (mne momentálne stiahnutie nefungovalo).

streetvideo2

Ukážka:

Pri prvom spustení vám možno neprehrá video plynule, kým sa nenačítajú všetky obrázky, ale pri druhom spustení už by malo ísť plynulo (prípadne len pretočte o niečo naspäť ). Treba sa trochu pohrať s nastaveniami, počtom FPS, rýchlosťou…  Pre niekoho to môže byť dobrá pomôcka, ak si chcete pozrieť nejakú trasu a nechce sa vám klikať manuálne. StreetView Player si môžete stiahnuť aj ako aplikáciu pre Android.

StreetView Player Android, StreetView Player web

Post Tags - , , , ,