Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

jDownloader – program na sťahovanie z rapidshare

Výborný program na sťahovanie z rapidshare a iných serverov

+ ako rozbaľovať archívy cez jDownloader, s automatickým zadávaním hesiel

Update: pozrite tiež tento návod, tu máte na výber viac možností ako sťahovať z rapidshare.

Aby vám program fungoval musíte mať nainštalovanú javu. Ak nemáte, pri prvom spustení vás to hodí na stránku, kde si ju stiahnite a nainštalujte. Program je už aj v češtine, dosť často vychádzajú nové aktualizácie, pribúdajú nove funkcie, ako napr. automatické rozbaľovanie archívov, aj s automatickým zadávaním hesiel, z vytvoreného password listu…

Ako sťahovať:

Ak máte nastavené monitorovanie schránky, tak len stačí skopírovať odkazy do schránky. Kľudne môžete pridať hocijaký text, ktorý obsahuje odkazy na stiahnutie a kliknite na zberač odkazov. Dole vám ukazuje koľko odkazov jDownloader našiel, nepotrebné môžete vymazať a kliknite na pokračovať. Program skontroluje všetky odkazy a vytvorí sa vám balíček s odkazmi. Potom si označte balíčky ktoré chcete dať sťahovať a kliknite na pridať vybrané/všetky balíčky. Linky sa presunú do zoznamu na sťahovanie. Už len kliknite na štart a program začne sťahovať.

jDownloader podporuje interný aj externý reconnect, clr script, ktorý si vytvoríte podľa tohto návodu. Ako vytvoriť externý nájdete napr. tu.

Download Homepage

Ako rozbaľovať archívy cez jDownloader:

jDownloader je výborný aj na rozbaľovanie archívov. Stačí si vytvoriť zoznam hesiel a samo vám rozbalí všetky pridané archívy a vyskúša ktoré heslo ku ktorému patrí.

– spustíte si jDownloader, kliknite na rozšírenia a vyberte jD-UnRar. Do zoznamu hesiel zadajte hesla k archívom. Každé heslo píšte do nového riadku.

– v ľavom panely kliknite na rozbaliť archívy a vyberte súbory ktoré chcete rozbaliť.

– teraz už len potvrďte a všetky archívy sa vám rozbalia.

Nevýhodou je zatiaľ len to, že podporuje iba rar archívy. Inak je to oveľa lepší program na rozbaľovanie ako napr. winrar a to hlavne kvôli tomu zadávaniu hesiel.

Download Homepage

Post Tags - ,