Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Firefox rozšírenia

Zopár dobrých rozšírení pre firefox.

IE tab

Veľmi dobrým rozšírením je IE tab. Napr. ak nejaká stránka sa zobrazuje správne len v IE, tak stačí jeden klik a je to. Alebo si ju pridáte do zoznamu a bude sa stále otvárať v IE okne. Po nainštalovaní sa vám v pravo dole zobrazí ikonka firefoxu. Stačí na ňu kliknúť a otvorená stránka sa vám otvorí v IE okne. Ak kliknete pravým tlačítkom, môžete stránku pridať do zoznamu, aby ju stále otváralo v IE.

Download
Save Session

Ak máte otvorených viac stránok a potrebujete vypnúť pc, alebo firefox a nechcete prísť o otvorené stránky, stačí kliknúť na ikonku save session a po ďalšom otvorení firefoxu sa vám otvoria tie isté stránky. Ak sa vám po nainštalovaní neprídá ikonka sama, tak dajte pravé tlačítko na niektorú ikonku, prispôsobiť a pridajte si ju sami. Alebo dajte nástroje, save session.

Download

DownThemAll

Prvý a jediný správca preberania súborov a akcelerátor zabudovaný do Firefoxu. DownThemAll obsahuje všetko, čo potrebujete od správcu preberania súborov. Je vybavený pokročilým akcelerátorom, ktorý zvyšuje rýchlosť až na 400 % a umožňuje kedykoľvek pozastaviť preberanie a pokračovať v ňom! DownThemAll je rýchly, spoľahlivý a ľahko sa používa! Umožňuje prevziať všetky prepojenia alebo obrázky nachádzajúce sa na webovej stránke a ešte oveľa viac. Môžete spresniť preberanie súborov plne prispôsobiteľnými kritériami, takže prevezmete len to, čo naozaj chcete. DownThemAll je úplne zadarmo a zdrojový kód je otvorený. Neobsahuje žiadny reklamný softvér ani spyware.

Download

DownloadHelper

Rozšírenie na sťahovanie videí zo stránok ako youtube… Otvorte si stránku s videom, kliknite pravým tlačítkom niekde na stránku, alebo dajte nástroje, downloadhelper a úplne dole názov videa.flv

Download

Ďalšie dobré rozšírenia nájdete tu

zdroj

Post Tags - ,