Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Firefox addon – illimitux – odstráňte limity zo stránok ako MegaVideo

Natrafil som na celkom zaujímavý plugin, illimitux, pomocou ktorého môžete sledovať videa bez obmedzení. Vraj by to malo fungovať aj na Rapidshare, Megaupload, Veoh a ďalšie stránky. Zatiaľ to testujem, ale napr. na Rapidshare to veľmi nepomohlo, akurát po otvorení linku na rapid vám namiesto stránky na ktorej odpočítava čas ukáže ich stránku s reklamou a po odpočítaní času automaticky vyskočí okno, uložiť súbor (na to sú aj iné pluginy). Zatiaľ to ešte testujem, ale funguje to aspoň na MegaVideo, aj keď už je dosť iných stránok na obídenie limitu. Aj na Megaupload nemusíte čakať tých niekoľko sekúnd, predtým ako môžete stiahnuť súbor.

Tu je video ako obchádzať limity týmto doplnkom:

 

Rozšírenie si môžete stiahnuť pre Firefox a Chrome na domovskej stránke.

Zdieľať na:

 • seifer

  no mne to nefunguje cez ten addon. jasné hodí ma na stránku kde pozerám video potom mi to stopne keď som prekročil limit a mám tam napísať čas kedy mi to stoplo tak ho tam napíšem začne načítavať a keď je 100% tak sa video pustí akurát bez videa a zvuku ale čas mi ide. čo s tým????

 • seifer

  mám pocit že tento addon už nefunguje. aj na tej stránke kde ma to presmeruje mi napíše že som prekročil limit stránka sa refreshne načíta asi tak 5sekúnd a potom to už nejde a musím aj tak čakať na megavideo.

 • mata (:

  nechapem to 🙁 a hej, som retardovana 😀 😀

  • Staci si nainstalovat rozsirenie do prehliadaca. Rozsirenie stale funguje pre Firefox a Chrome, akurat ten odkaz v clanku uz nie, ale uz som to aktualizoval.

Inline

Sledujte nás na FB a budete pravidelne informovaní o nových zaujímavých článkoch

Inline

Sledujte nás na FB a budete pravidelne informovaní o nových zaujímavých článkoch