Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Automatické zobrazovanie hodnotenia filmov pri IMDB a CSFD odkazoch

Ako automaticky zobrazovať hodnotenia filmov pri každom linku na IMDB, alebo CSFD, aj pri linkoch v CODE.

Ak navštevujete nejaké stránky na sťahovanie filmov, alebo seriálov, tak tu je pár skriptov, ktoré vám automaticky zobrazia hodnotenie pri filmoch. Skúšal som viaceré skripty, niektoré aj fungovali, ale hodnotenie sa zobrazovalo iba pri živých linkoch. Nakoniec som našiel kombináciu dvoch skriptov, kedy sa hodnotenie zobrazuje aj pri linkoch v code.

Ako na to:

Update 12.2.2016

Skript pre CSFD už na pôvodnom odkaze nenájdete, ale tu je ďalší, ktorý funguje. Hodnotenie sa vám zobrazuje vedľa hodnotenia na CSFD. Stačí nainštalovať Greasemonkey pre Firefox, alebo Tampermonkey pre Chrome, prípadne pre Operu.

csfdnew1

CSFD IMDB rating

 

————— Pôvodný návod————–

Najprv potrebujete vytvoriť z linkov v code živý link. Už dávnejšie som písal návod ako vytvoriť z linkov v code živé linky a to pomocou rozšírenia linkification. Stále to funguje, ale s týmto rozšírením sa vám nezobrazí hodnotenie. Preto si namiesto tohto rozšírenia nainštalujte skript Linkifier Plus Plus, ktorý spraví to isté. Ak máte Firefox, tak na inštalovanie skriptov potrebujete rozšírenie Greasemonkey, v Chrome nie.

Teraz si nainštalujte ešte jeden skript, Add Rating and Votes to all imdb links. Tento skript vám zobrazí pri každom odkaze na IMDB rovno aj hodnotenie. Pri živých linkoch nepotrebujete predchádzajúci skript, funguje to aj bez toho, ale s ním vám zobrazí hodnotenie aj pri linkoch v code.

Výsledok:

Pri živých linkoch

Pri linkoch v code

Linkifier Plus Plus

add IMDb rating to all IMDb links,

Doležité: Skripty inštalujte v poradí v akom tu sú uvedené, najprv Linkifier, potom IMDB rating.

Skript pre CSFD:

Na zobrazovanie hodnotenia pre CSFD stačí ak si pridáte skript CSFD rating

za tento skript partrí vďaka užívateľke dicky kitty 🙂

Zdieľať na:

Post Tags - , ,