Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako vylepšiť Adblock, aby nebol detekovateľný

Vylepšite si vaše Ad-block rozšírenie v prehliadači, aby ho stránky nevedeli detekovať a zablokovať obsah stránky.ad-block_killer_icon

Adblock je dosť populárnym rozšírením, ktoré vám blokuje množstvo reklám na stránkach. Stránky sa stále snažia aj napriek tomu zobrazovať reklamy, alebo vás vyzývajú vypnúť Adblock, prípadne vám zablokujú obsah, ktorý sa zobrazí až po odblokovaní stránky. To funguje aj v niektorých online videách, ktoré sa spustia až po povolení reklám. Ak nechcete, aby stránky vedeli detekovať vaše Adblock rozšírenie, vyskúšajte skript Anti-Adblock Killer, pomocou ktorého stránky nebudú vedieť detekovať, že používate Adblock rozšírenie.

Ako na to:

Nainštalujte si Greasmonkey (vo Firefoxe), alebo Tampermonkey (v Chrome). Rozšírenie vám umožní používať rôzne skripty zo stránok ako napr. greasyfork.org, alebo userscripts-mirror.org a pod.

Potom si nainštalujte Anti-Adblock Killer skript. Ak máte nainštalované rozšírenie pre inštalovanie skriptov, stačí už len na stránke kliknúť na nainštalovať skript a potvrdiť. Teraz váš Adblock by už nemal byť detekovateľný.

ad-block_killer2

ad-block_killer1
Sám na stránke používam vyskakovacie okno pri detekovaní Adblocku, takže budem rád, ak si to rozšírenie vypnete pre túto stránku, aj pre stránky, ktoré radi navštevujete, keďže tie fungujú hlavne vďaka reklame.

Anti-Adblock Killer

Post Tags - , ,