Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako stiahnuť titulky priamo z Netflixu

Stiahnite si titulky v ľubovoľnom jazyku priamo z Netflixu.

Titulky k filmu, alebo seriálu si môžete stiahnuť aj priamo z Netflixu, pomocou skriptu Netflix – subtitle downloader. Po pridaní skriptu do prehliadača vám priamo na Netflixe pribudne možnosť stiahnuť titulky. Môžete si zvoliť ľubovoľný jazyk, či chcete stiahnuť pre všetky časti, alebo len aktuálnu a podobne.

Ako na to:

Na nainštalovanie skriptu si musíte v prehliadači pridať rozšírenie Tampermonkey, ktoré vám umožní inštalovať rôzne skripty. Po nainštalovaní rozšírenia otvorte stránku s týmto skriptom Netflix – subtitle downloader skript a kliknite na install.

Teraz už len stačí otvoriť si nejaký film, alebo seriál na Netflixe a v nastaveniach kde si vyberáte titulky a audio vám pribudne ďalší stĺpec s nastaveniami.

V Languages to download si môžete zvoliť jazyk, v ktorom chcete titulky stiahnuť, prípadne nemusíte nastavovať žiaden a stiahnu sa vám titulky vo všetkých dostupných jazykoch. Ak chcete napr. len český jazyk, stačí nastaviť cs. Potom už vyberte z možností, či chcete stiahnuť titulky pre aktuálne otvorenú epizódu, alebo aktuálnu a všetky nasledujúce časti. Všetky titulky sa vám stiahnu v jednom zip súbore. Stiahnuté titulky majú koncovku vtt. Niektoré prehrávače vám bez problémov prehrajú aj titulky v tomto formáte, ale ak by ste chceli titulky v klasickom srt formáte, veľmi jednoducho si ich môžete prekonvertovať napríklad nejakým online konvertorom. Stačí uploadnúť vtt súbor a takmer okamžite ho máte prekonvertovaný na srt. Prípadne existuje na to aj množstvo utilít, ktoré vám rovno prekonvertujú aj celý adresár, napr. Subtitle Edit.

Post Tags - ,