Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako sťahovať MP3 priamo z Youtube

Stiahnite si MP3 z Youtube, alebo z videa na  rýchlo a jednoducho.

Sťahovať MP3 priamo z videa môžete pomocou stránky fetchmp3.com, alebo pomocou rozšírenia pre Firefox. Ak chcete sťahovať bez toho aby ste museli inštalovať rozšírenie, musíte sa najprv zaregistrovať a potvrdiť aktivačný mail. Potom na stránke buď vložte priamo link na video z ktorého chcete stiahnuť MP3, alebo zadajte len názov videa ktoré hľadáte.

Potom kliknite na video a ťahajte do ľavého dolného rohu stránky, alebo kliknite na niektorú z ikoniek L M H U, podľa toho akej kvality MP3 chcete.

Môžete si navyberať videí koľko chcete a postupne sa budú sťahovať. Dole na stránke vám ukazuje priebeh sťahovania. Najprv sa video stiahne na server a prekonvertuje sa na MP3. Potom už len kliknete na download a sťahujete.

Na stránke sa dá tiež stiahnuť rozšírenie pre Firefox, pomocou ktorého môžete stiahnuť MP3 z videa takmer z hocijakej stránky. Stačí nainštalovať rozšírenie, spustiť video a kliknúť v pravo dole na convert video.

Download rozšírenia pre Firefox

Pozrite tiež návod Ako čo najjednoduchšie sťahovať videa z TV archívov STV, JOJ a iných a zo serverov ako Megavideo, Youtube, Facebook, Rapidshare a pod.

Post Tags - ,