Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako spraviť fotografiu osoby, ktorá zadá zlé odomykacie heslo na vašom telefóne a odoslať ju na email

Vyskúšajte aplikáciu, ktorá odfotí osobu, ktorá zadá zlé heslo, alebo vzor, pri odomknutí vášho telefónu a fotografiu aj s polohou telefónu vám odošle na email. 


Aplikácia Lockwatch vám spraví fotografiu z prednej kamery, ak zadáte zlý pokus pri odomykaní vášho Android telefónu a fotografiu aj s polohou zariadenia vám odošle na nastavený email. Nastavenie aplikácie je úplne jednoduché, nastavíte iba počet pokusov, po ktorých sa má email odoslať. Email sa odošle, ak do 10 sekúnd nezadáte správne heslo. Malou nevýhodou môže byť, že v telefóne fotografiu nenájdete, ani žiadnu notifikáciu, tá príde iba na mail. Aplikácia automaticky nastaví ako email váš gmail, ale môžete si ho v nastaveniach zmeniť. Lockwatch ponúka aj nejaké premium funkcie, ale táto hlavná funkcia je zadarmo a bez reklám. Existujú aj iné podobné aplikácie, ktoré ponúkajú podobné funkcie, napr. Intruder Selfie, alebo Third Eye, ktoré napr. začnú zvoniť, pri zadaní zlého hesla, uložia fotografiu do telefónu a podobne.

 

Ako na to:

V aplikácií nemusíte takmer nič nastavovať, stačí, ak jej povolíte práva, ako správca zariadenia. Po spustení aplikácie zaškrtnite možnosť Send alert email a vyzve, vás na povolenie práv. Stačí len kliknúť na Aktivovať správcu tohto zariadenia. Toto nastavenie si viete skontrolovať/vypnúť aj cez nastavenia telefónu, zabezpečenie, správcovia zariadenia. Ak chcete aplikáciu odinštalovať, tak toto si najprv vypnite.

Ak máte povolenie zapnuté, tak si len nastavte po koľkých pokusoch sa má spraviť fotografia a prípadne zmeňte prednastavený email. Ak po zlom pokuse nezadáte správne heslo do 10 sekúnd, tak vám na email príde fotografia, aj s polohou zariadenia. Nefunguje to, ak zadáte zlý odtlačok prsta.

Lockwatch download

Post Tags - , ,