Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako sledovať hocijaký online film, alebo seriál aj s titulkami

Ak ste niekedy chceli pozerať film online, ale neboli v ňom titulky v obraze, tu je pre vás jednoduché riešenie.

Pomocou programu Just Subs Player si môžete spustiť titulky osobitne a umiestniť kamkoľvek na obrazovku. Titulky sa dajú veľmi jednoducho a rýchlo zosynchronizovať s filmom, už za pár sekúnd. Just Subs Player podporuje titulky v srt formáte.

Ako na to:
Program nemusíte inštalovať, stačí ho spustiť a vyskočí vám okno v ktorom si vyberte súbor s titulkami. Titulky si presuňte na hocijaké miesto na obrazovke, spustíte prehrávanie filmu a pri prvom slove kliknite v programe Just Subs Player na play. Program umožňuje aj vyhľadávanie, pre jednoduchšie zosynchronizovanie a tiež pomocou dvoch tlačítok si môžete o pár stotín posunúť titulky dopredu, alebo dozadu.


Určite to nie je najlepšie riešenie ako pozerať film, ale niekedy sa to môže zísť a bol som až prekvapený aké to je s týmto programom jednoduché. Takže ak niekto chcete sledovať online film ku ktorému nie sú titulky v obraze, odporúčam vyskúšať.

Ak sa vám nebudú zobrazovať správne znaky, tak len si titulky otvorte v notepade a nastavte kódovanie na UTF-8 a uložte.

Download, Homepage

Zdieľať na:

Post Tags - , ,