Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako si zahrať Flash hry aj po odinštalovaní Flash Playera

Zahrajte si svoje obľúbené Flash hry aj po odinštalovaní Adobe Flash Playera.

Možno ste už zachytili informáciu, že od 1.1.2021 flash končí a pravdepodobne aj vám sa už zobrazilo upozornenie, že kvôli bezpečnosti by ste ho mali odinštalovať. Ak ste ho teda mali nainštalovaný. Väčšinu týchto hier si stále môžete zahrať a to napríklad pomocou projektu Flashpoint. Ten obsahuje balík viac ako 70 000 hier a 8 000 animácií.

Ako na to:

Na výber máte dve verzie, Ultimate, tá má ale viac ako 532GB a obsahuje všetky tieto hry, alebo druhá verzia, Infinity, tá má po rozbalení niečo cez 2GB. V Infinity verzii si vyberiete zo zoznamu len tie hry, ktoré chcete hrať.

Po rozbalení Inifinity archívu, stačí spustiť súbor Start Flashpoint.lnk a otvorí sa vám aplikácia, kde máte na výber hry, alebo animácie. Stačí si len nájsť nejakú hru, kliknúť na play a hra sa vám spustí v samostatnom okne.

Flashpoint podporuje Adobe Flash, ActiveX, Adobe Shockwave, HTML5, Java, Microsoft Silverlight, a ďalšie pluginy. Všetky hry by mali byť funkčné a to aj v prípade že na fungovanie potrebujú nejaký web server, flashpoint nahrádza aj túto funkcionalitu. Ohľadom autorských práv to môže byť diskutabilné, ale väčšina týchto hier by inak zanikla a množstvo autorov dalo povolenie na zahrnutie hier v tomto archíve.

Flashpoint je primárne projekt určený pre Windows, ale mal by fungovať aj na Macu a Linuxe, tam ale nemusí fungovať úplne všetko.

Download Flashpoint

Zoznam všetkých hier

Post Tags - , ,