Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako sa dostať na stránku ktorá nepodporuje vašu krajinu

Návod ako sa dostať na stránku ktorá nepodporuje vašu krajinu. Prípadne aj na sťahovanie menších súborov z rapidshare bez čakania (aj pre staticke IP).

Takže dá sa to úplne jednoducho. Stačí si nainštalovať program Hotspot Shield, ktorý vám pridelí novú ip adresu.

Po nainštalovaní sa vám ukáže tray ikonka, kliknite na ňu pravým tlačítkom a dajte connect. V prehliadači sa vám otvorí stránka, aj s vašou novou ip a môžete surfovať.

Počas surfovania sa vám bude stále objavovať reklamný banner, ale dá sa zavrieť.

Samozrejme, sú tu aj nevýhody. Najväčšou je rýchlosť, ide to nejakých 20-40KB/sec. Na prezeranie stránok to stačí, horšie to je ak chcete pozerať nejaké videa napr. na stránke veoh.com, ktorá nedávno zakázala prístup zo Slovenska, ale dá sa to. Ďalšou nevýhodou je, že máte obmedzený bandwitch 3gb na mesiac, potom ak chcete môžete si dokúpiť ďalšie gb. Zatiaľ som tento limit neskúšal obísť, ale myslím že by to nemal byť problém.

Ďalší spôsob ako to obísť je cez proxy, ale nájsť funkčnú a rýchlu proxy a ešte aj aby bola z vybranej krajiny nieje také jednoduché.

Tento program môžete využiť aj na sťahovanie z rapidu (hlavne tí čo máte statickú ip), keďže po prípojení máte stále novú ip.

Download

Post Tags -