Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako sa dostať k úplne prvým správam na Facebooku, ktoré ste napísali vybranej osobe

Jednoduchý spôsob ako si môžete zobraziť prvé správy, ktoré ste na Facebooku niekomu poslali.fbmessageicon

Update: 1.12.2019

aktuálne funguje tento spôsob

Ako sa vo Facebook Messengeri dostať na správy z ľubovoľného dátumu

___________________________________________________________________________

Možno ste sa niektorí pokúšali preklikať k prvej správe, či už ste niečo hľadali, alebo len tak zo zvedavosti, no niekedy to je dosť náročné, keď tých správ je pár tisíc. Dá sa to aj jednoduchším spôsobom, len malou úpravou adresy v prehliadači.

Ako na to:

Otvorte si Facebook a zobrazte všetky správy. Vyberte si koho správy si chcete zobraziť a skrolujte myškou hore. Automaticky sa vám budú zobrazovať staršie správy, ale zapamätajte si to číslo, teda počet správ.

fbmessage1

Teraz si otvorte mobilnú stránku Facebooku, m.facebook.com a znova si zobrazte tie isté správy. Kliknite pravým tlačidlom na „Zobraziť staršie správy“ a vyberte možnosť otvoriť odkaz na novej karte.

fbmessage2

Znova sa vám zobrazí stránka so správami, ale zobrazí sa vám dlhšia adresa. V nej stačí zmeniť číslo, ktoré nasleduje za „start=“ (alebo to &start= môžete dopísať aj za pôvodnú adresu). Tam zadajte číslo s počtom správ, prípadne nejaké menšie číslo. Môžete si tak vybrať ľubovoľné číslo správy, ku ktorej sa chcete dostať. Po zadaní najvyššieho čísla musíte ešte asi dvakrát kliknúť na zobraziť staršie správy, lebo k tomu číslu nie sú prirátané správy na poslednej strane.

fbmessage3

Zdieľať na:

Post Tags - ,