Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako prečítať správu na Facebooku, WhatsAppe a iných bez zobrazenia info o videní

Prečítajte správu na Facebooku, WhatsAppe, Instagrame, Viberi, Telegrame a iných aplikácií, bez toho, aby sa zobrazila informácia o prečítaní správy.

Existuje na to aj pár trikov, ktoré niekde fungujú, niekde nie, napríklad na WhatsAppe môžete odpísať na správu bez toho aby ste sa zobrazili online. Stačí byť offline, napr. si zapnúť lietadlový režim, odpísať a potom sa dať znova online. Pri niektorých aplikáciách to funguje aj napríklad ak odpíšete na správu priamo z notifikačnej lišty. Ak ale potrebujete niečo spoľahlivejšie, lepšou alternatívou je aplikácia Unseen – No Last Seen. Tá funguje veľmi jednoducho a naraz pre viaceré vybrané aplikácie.

Ako na to:

Pri prvom spustení Unseen – No Last Seen musíte aplikácií povoliť práva na prístup k vaším upozorneniam. Ďalej už len stačí povoliť ktoré komunikátory chcete používať.

unseen

Ak teraz dostanete správu na niektorú z povolených aplikácií, zobrazia sa vám dve notifikácie, jedna klasická a druhá pre aplikáciu Unseen. Ak teda chcete prečítať správu, bez toho aby sa druhá strana dozvedela o prečítaní, tak si ju stačí otvoriť v Unseen aplikácií.

unseen

V nastaveniach si môžete vypnúť upozornenia a budete tak dostávať len upozornenia z originálnych aplikácií a len v prípade potreby si otvoríte správu v Unseen aplikácií. Aplikácia obsahuje dosť reklám, ale môžete si kúpiť premium verziu bez reklám.