Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako obísť limit na megavideo

Ako obísť časový limit na megavideo.com.

Update 4.7.2011 :

Limit na megavideo môžete obísť pomocou stránky sheepser. Na stránke stačí zadať link na video a kliknúť na submit. Ak by sa video načitavalo pomaly, môžete si vybrať z viacerých serverov.

Sheepser

 

Starší návod:

Pred nedávnom sa objavil nový spôsob ako sledovať videa na megavideu bez obmedzenia. Zatiaľ to funguje, len neviem ako dlho to vydrží.

Ako sledovať video:
– skopírujte si odkaz na video ktoré chcete pozerať. Prípadne ak nemáte priamy odkaz, tak spustite video a kliknite na ikonku show url of video.

– link stačí vložiť do riadku Enter the Megavideo URL na stránke megastreaming.org a otvorí sa vám nová stránka aj s videom. Video môžete sledovať celé, bez obmedzení, ako keby ste boli premium užívateľ.

Čoskoro má pribudnúť aj možnosť sťahovať video, tak uvidíme či to pôjde a ako dlho to vydrží.

Ďalšia funkčná stránka:

http://xzona.sk/videodownloader

Starý návod:

Megavideo nedávno obmedzilo časový limit pozerania na 72 minút. Potom musíte čakať približne hodinu, kým môžete pozerať ďalšie video.

Tento limit za dá (zatiaľ) bez problémov obísť. Ako na to:

Nájdite si video ktoré chcete pozerať, kliknite na play a hneď potom dajte pauzu. Takto si otvorte naraz videá koľko chcete a počkajte kým sa vám celé načítajú.

Potom si v prehliadači nastavte offline režim. Vo Firefoxe kliknite na súbor a zaškrtnite pracovať offline (alebo by malo stačiť odpojiť PC od internetu). Teraz si tie videá môžete prehrávať celé.

Ak máte dynamickú IP, tak limit sa dá obísť aj tak, že zmeníte IP a môžete pozerať ďalšie video.

Alebo, ďalšia možnosť je kúpiť si premium. Premium ponúka výhody ako napr. možnosť nahrávať videa až do veľkosti 5GB a čoskoro sa magavideo chystá spustiť aj službu možnosti zarobiť si peniaze (za kliknutia na reklamu pri vami uploadnutom videu) a ďalšie výhody.

Ďalšie stránky na obídenie limitu nájdete tu.

Post Tags - , ,