Mám otázku, tip na článok, alebo blog4all@blog4all.sk

blog4all.sk

blog4all.sk – PC tipy a triky, software rady, návody

Ako nainštalovať automatické aktualizácie pre Windows na počítač bez internetu

Nainštalujte si Microsoft aktualizácie pre Windows, Office, aj v počítači bez internetu.

Ak inštalujete veľa počítačov, alebo často inštalujete nejaký nový počítač, tak aby ste nemuseli stále nanovo sťahovať aktualizácie, stačí si ich stiahnuť pomocou programu WSUS Offline Update a dať na nejaké prenosné médium a bez problémov nainštalovať na inom počítači. Výhodou je tiež, že na danom PC nemusí byť internet. Najnovšia verzia programu podporuje aj aktualizácie pre Microsoft Security Essentials 2 aj Windows Defender a aktualizácie pre Windows XP/Vista/7/ Server 2003/2008. Ďalej ponúka sťahovanie aktualizácií aj pre Office

Ako na to:

Stiahnite si program WSUS Offline Update, netreba ho inštalovať, stačí rozbaliť a spustiť.
Po spustení si najprv vyberte či chcete stiahnuť aktualizácie pre Windows, alebo Office a potom len zaškrtnite možnosti ako jazyk, pre ktorý Windows, či chcete stiahnuť aj service packy, nová verzia podporuje aj Microsoft Security Essentials a Windows Defender. Môžete ešte zaškrtnúť Create ISO image, ktorý potom len napalite na CD, prípadne USB stick ak to chcete dať priamo na USB. S nastavením ako to vidíte na obrázku, má ISO súbor 1 296 MB.

Nakoniec kliknite na štart a program začne sťahovať aktualizácie.

Po stiahnutí stačí spustiť súbor UpdateInstaller.exe. Ten nájdete v adresári client, ktorý je v adresári programu. Tam sa tie aktualizácie rovno aj sťahujú. Ak ste dali vytvoriť ISO súbor, tak ho nájdete v adresári programu a iso adresár.

Po spustení súboru UpdateInstaller.exe sa vám ukáže ponuka, kde si zas môžete vybrať čo chcete inštalovať.

Download

Zdieľať na:

Post Tags - , ,
Translate »
Inline

Sledujte nás na FB a budete pravidelne informovaní o nových zaujímavých článkoch

Inline

Sledujte nás na FB a budete pravidelne informovaní o nových zaujímavých článkoch